Universitní knihkupectví s.r.o. provozuje lékařské knihkupectví v Olomouci, které má v budově děkanátu lékařské fakulty UP na třídě Svobody 8 dlouholetou tradici. Najdete u nás lékařské knihy i základní středoškolské učebnice, součástí prodejny je i antikvariát. Zkušený personál vám poradí s výběrem vhodné učebnice právě pro váš obor, stejně jako doporučí literaturu k přípravě na přijímací zkoušky lékařské fakulty. Své u nás najdou zejména studenti i učitelé LF a Fakulty zdravotnických oborů, Střední zdravotnické školy a VOŠ zdravotnické, lékaři, zdravotní sestry i zdravotní asistent.


Naše knihkupectví i e-shop Lékařská literatura se specializují na prodej zdravotnické literatury z nakladatelství Galén, Grada, Karolinum, Maxdorf, Mladá fronta, Neptun, Nucleus, Osveta, Triton. Zdravotnická literatura, učebnice pro studium LF i skripta lékařské fakulty jsou lékařské učebnice pro mediky, lékaře a zdravotní sestry.

Dále nabízíme fonendoskopy, měřiče tlaku, lékařské pláště i rady pro pacienty, kteří si chtějí přečíst více o své chorobě, zajímá je zdravotní dieta nebo publikace a populárně vědecké knihy z medicíny.

V kamenné prodejně poskytujeme po registraci studentům slevu 11-15% na průkaz ISIC. Školám, knihovnám,  farmaceutickým reprezentantům a veřejným institucím je sleva stanovena individuálně a mohou po předchozí dohodě zboží odebrat i na fakturu.

Veškeré zboží je možno zaslat balíkem České pošty, PPL nebo na Uloženku. Nejmenší dopravné zaplatíte při platbě kartou, převodem přes on-line tlačítka banky nebo běžným převodem na účet 2700258204/2010 u Fio Banky. Vyzvednutí na Uložence - 55 Kč, Českou poštou nebo PPL v ČR - 79 Kč. Za dobírku připočítáváme 20 Kč.

Na Slovensko účtujeme za dopravu prostřednictvím přepravní společnosti In-time/GLS 170 Kč na dobírku a 125 Kč při platbě kartou nebo předem na účet IBAN CZ7820100000002700258204  BIC/SWIFT:  FIOBCZPPXXX u Fio banky. Balné neúčtujeme. Zboží můžete odebrat i osobně nebo poslat vlastní dopravu, pokud bude zaplaceno předem nebo na místě při odběru. Můžete také využít naší slovenské stránky lekarskaliteratura.sk, kde se platí v Eurech a je zde možnost doručení do dalších partnerských míst Heureka-pointu po celé SR za nízké ceny.

Universitní knihkupectví s.r.o

Třída Svobody 8, 772 00 Olomouc


Provozní doba:

Pondělí - pátek 9.00 - 15.30 hodin


objednavky@lekarskaliteratura.cz

tel.: 588 500 888 (telefon v poruše)

IČO: 286 44 948, DIČ: CZ28644948